najwiekszy slogan

WITAMY W DZIALE DETALICZNYM

WITAMY W DZIALE DETALICZNYM

Sprzedaż detaliczna Maroko Produkt obejmuje sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego www.marokosklep.com, sprzedaż w marokańskich butikach  detalicznych w Poznaniu, Warszawie oraz wyspach w centrach handlowych w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, a także sprzedaż za pośrednictwem naszych Konsultantów na terenie całego kraju.
Planujemy stworzenie dodatkowych narzędzi handlowych dla naszych partnerów, udział w licznych akcjach promocyjnych – rekomendujących punkty sprzedażowe w konkretnych lokalizacjach, udział w targach i imprezach plenerowych.

Jako największy importer oleju arganowego w Polsce gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów i oryginalność ich pochodzenia oraz zapewniamy profesjonalne doradztwo i obsługę.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

NASZE SKLEPY

NASZE SKLEPY

Marokańskie produkty ( olej arganowy, olej z opuncji figowej, olej z czarnuszki i inne kosmetyki naturalne, wina, konfitury i pozostałe produkty spożywcze) mogą Państwo zakupić w naszych butikach, zlokalizowanych w Poznaniu (ul. Piątkowska, ul. Mielżyńskiego, ul. Wielka), Suchym Lesie k/Poznania (ul. Jeżynowa), Nowych Tłokach k/Wolsztyna oraz w Warszawie (ul. Dereniowa).

Zobacz artykuły...
SPRZEDAŻ INTERNETOWA

SPRZEDAŻ INTERNETOWA

Marokosklep.com to nasz sklep internetowy, w którym można zakupić olej arganowy, inne oleje naturalne, kosmetyki oryginalne z Maroka oraz produkty spożywcze. Zapraszamy do naszego sklepu www.marokosklep.com.

Zobacz artykuły...
PUNKTY FRANCZYZOWE

PUNKTY FRANCZYZOWE

Argan Shop to nowa marka w naszym portfolio. Dotyczy ona partnerskich punktów franczyzowych, ktore promują i sprzedają przede wszystkim olej arganowy, inne oleje naturalne i kosmetyki na bazie oleju arganowego. Warunki przystąpienia do naszej sieci są bardzo atrakcyjne.

Zobacz artykuły...
SIEĆ KONSULTANTEK

SIEĆ KONSULTANTEK

Marokańskie produkty są promowane w całej Polsce za posrednictwem naszych konsultantek, które od początku 2014 roku mogą przystąpić do naszego projektu : "Promuj marokańskie skarby natury w swoim mieście". Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki współpracy.

Zobacz artykuły...
PROMOCJE

PROMOCJE

Zapraszamy do zapoznania się z promocjami i nowościami w naszych punktach sprzedaży i sklepie internetowym.

Zobacz artykuły...

hurt small off    direct small off    promo small off

Facebook Likebox SliderCzy wiesz, że?

  • 1
  • 2
Zwalcz cellulit z olejem arganowym

Zwalcz cellulit z olejem arganowym

Wraz z nadejściem wiosny zaczynamy patrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy. Zimą nasza skóra często traci jędrność i zdrowy wygląd. Często przybieramy na wadze, ograniczamy ruch i jemy mniej...

Olej z opuncji - naturalny botoks

Olej z opuncji - naturalny botoks

Olej z nasion opuncji figowej to pogromca zmarszczek i objawienie w kosmetyce przeciw starzeniu się skóry.To najbardziej luksusowy, najdroższy olejek na świecie, który stanowi rewolucję w kosmetyce przeciwstarzeniowej.Kobiety wschodu stosują...

AKTUALNOŚCI

Spotkanie blogerek w Poznaniu

Spotkanie blogerek w Poznaniu

W czwartkowe popołudnie, 25 kwietnia  w naszy...

 

franczyza off

Copyrights: Maroko Produkt - 2014