najwiekszy slogan

WITAMY W DZIALE PROMOCJI MAROKA

WITAMY W DZIALE PROMOCJI MAROKA

Naszym głównym celem działania jest promocja Maroka – jako ciekawego, bogatego w naturalne produkty kraju. Chcemy, aby olej arganowy przyczynił się do rozwoju międzynarodowej inicjatywy skupiającej jego wielbicieli na całym świecie.

Maroko ma do zaoferowania niepowtarzalny klimat. Kusi rękodziełem, kuchnią pachnącą orientalnymi przyprawami i wyjątkowymi kosmetykami dającymi nam piękny wygląd. Nasze działania promocyjne obejmują współpracę z partnerami w całym kraju. Bierzemy udział w licznych akcjach promocyjnych, targach, eventach, imprezach plenerowych i w wielu innych wydarzeniach. Trafiamy do szerokiego spektrum odbiorców. Każdego roku uczestniczymy w karawanie marokańskiej oraz wielu wydarzeniach ze świata zdrowia i urody. Promujemy Nasze produkty podczas eventów dla mam oraz osób starszych. Cieszymy się zainteresowaniem podczas wielu inicjatyw. Liczymy na wspólne działania promujące „marokańskie skarby natury” w Polsce.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

ZARZĄD

ZARZĄD

Prezesem naszej firmy jest Paweł Mietlicki, który ok. 3 lata temu zainspirował nas przywożąc produkty z Maroka. Jest on Konsulem Honorowym Królestwa Maroka w Wielkopolsce, a także założycielem Stowarzyszenia wspierającego kobiety marokańskie i ich rodziny. Osobą koordynującą calość procesów zarządzająych w firmie, a także odpowiedzialną za finanse spółki jest pani Aleksandra Barnowska - kobieta wielozadaniowa, która inspiruje nas do pracy z pasją. Na fot. Prezes z swoją Asystentką - Karoliną.

Zobacz artykuły...
MATERIAŁY PRASOWE

MATERIAŁY PRASOWE

Komunikaty prasowe, zdjęcia, materiały drukowane, artykuły.

Zobacz artykuły...
RAPORTY Z MAROKA

RAPORTY Z MAROKA

Najciekawsze informacje i raporty z naszych podróży do Maroka.

Zobacz artykuły...
LUDZIE

LUDZIE

Siłą Maroko Produkt są ludzie, pracujący z pasją i zaangażowaniem, nasi handlowcy, konsultanci, promotorzy. W naszej firmie zatrudnionych jest ponad 100 osób, na różnych stanowiskach i pracujacych w całym kraju.

Zobacz artykuły...
NASI PRZYJACIELE

NASI PRZYJACIELE

Zarówno w Marku jak i w Polsce poznaliśmy wspanialaych ludzi z którymi podjęlismy współpracę. Dzięki temu m.in posiadamy bardzo stabilne relacje handlowe z naszymi producentami z Maroka. Mamy pewność, że otrzymamy produkty najwyższej jakości w najlepszej cenie.

Zobacz artykuły...

hurt small off    detal small off    direct small off

Facebook Likebox SliderCO WIESZ O MAROKO?

Najczystsze miasto Świata

Najczystsze miasto Świata

RANKING TOP 12 -  NAJCZYSTSZE MIASTA NA ŚWIECIE Na skutek ogromnego wzrostu liczby ludności i nadmiernej eksploatacji zasobów naturalnych podczas ostatnich 30 lat, świat doświadczył poważnego pogorszenia się stanu środowiska. Na...

CO NOWEGO?

Targi AKTYWNI 50+ w Poznaniu

Targi AKTYWNI 50+ w Poznaniu

W dniach od 6-7 kwietnia odbyły się wyjątkowe targ...

Prelekcja Uniwersytet w Warszawie

Prelekcja Uniwersytet w Warsza…

14 KWIETNIA Konsultantka Renata prezentowała nasze...

Targi Beauty Forum w Poznaniu

Targi Beauty Forum w Poznaniu

W dniach 26-27 kwietnia odbyły się kolejne targi k...

Copyrights: Maroko Produkt - 2014