najwiekszy slogan

Nopal - złoty środek dla zdrowia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak szybko uwolnić organizm od toksyn i zyskać niespożytą energię? Jeśli szukasz sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów i utrzymanie dobrego samopoczucia to nopal jest idealnym rozwiązaniem.

Wystarczy wsypać do szklanki z wodą lub jogurtem proszek z nopalu. Już pierwszego dnia rozpoczynasz proces usuwania zabójczych substancji z organizmu. Oczyszczasz cały organizm, wyglądasz zdrowiej i tryskasz energią przez cały dzień.

Prozdrowotne właściwości nopalu, czyli łodyg kaktusa z rodziny opuncji są znane od wieków. Jedzenie nopalu w formie proszku stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety. Przetworzona żywność, którą codziennie spożywamy powoduje złe trawienie czego skutkiem są zaparcia, wzdęcia, gazy, senność i problemy z nadwagą.

Nopal znajduje zastosowanie w zaburzeniach trawienia: oczyszcza okrężnicę, reguluje trawienie i wspomaga odbudowę właściwej flory jelitowej. Leczy zaburzenia pracy wątroby: reguluje jej funkcje i wspomaga regenerację. Działając moczopędnie wzmacnia funkcje pęcherza moczowego oraz nerek. Ponadto reguluje funkcje trzustki i pozwala kontrolować masę ciała a osobom z nadwagą lub otyłym pomaga zrzucić zbędne kilogramy.

Osłabia apetyt i zwiększa uczucie sytości. Obecny w nopalu błonnik zmniejsza przyswajanie glukozy w jelitach i pomaga „opróżniać” płyny z tkanek, zmniejszając w ten sposób cellulit. Nopal działa także jako antyoksydant oraz skuteczny środek odtruwający. Reguluje poziom cholesterolu i LDL – przyspiesza rozpad tłuszczów i ich eliminację oraz reguluje poziom glukozy we krwi.

Poza tym Nopal to prawdziwa apteka. Jest bogaty w witaminy, zwłaszcza w witaminę C, B1 , B2 , B3. Zawartość białka w miąższu wynosi 5,1%, w skórce 8,3%, w pestce 11,8%. Jest wspaniałym źródłem 17 aminokwasów, w tym 8 egzogennych.

Nopal należy zażywać na pół godziny przed jedzeniem, popijając szklanką wody. W efekcie odczuwasz znaczącą poprawę przemiany materii.

Znikają zaparcia, wzdęcia oraz niestrawności. Oczyszczanie wpływa doskonale na całe ciało. Skóra staje się bardziej gładka i ładniejsza.

Nopal przywraca utraconą równowagę i zapewnia lepszy nastrój i witalność.

Przejście z hurt

detal small off    direct small off    promo small off

Facebook Likebox SliderBAZA WIEDZY

  • 1
  • 2
Nopal - złoty środek dla zdrowia

Nopal - złoty środek dla zdrowia

Jak szybko uwolnić organizm od toksyn i zyskać niespożytą energię? Jeśli szukasz sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów i utrzymanie dobrego samopoczucia to nopal jest idealnym rozwiązaniem. Wystarczy wsypać do szklanki...

Jak uchronić się przed rakiem? Przede wszystkim zdrowo jeść

Jak uchronić się przed rakiem? Przede ws…

Jak uchronić się przed rakiem? Przede wszystkim zdrowo jeść4 lutego obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem. To dobry moment, aby już dziś rozpocząć walkę o zdrowie i postawić na profilaktykę...

NOWOŚCI W OFERCIE

Glinka rhassoul w płytkach

Glinka rhassoul w płytkach

GLINKA RHASSOUL W POSTACI NATURALNYCH PŁYTEK -NIE ...

AŁUN w sztyfcie

AŁUN w sztyfcie

AŁUN - 100% NATURALNY, ZDROWY ORAZ NAJTAŃSZY DEZOD...

partner off

Copyrights: Maroko Produkt - 2014