najwiekszy slogan

WITAMY W DZIALE HURTOWYM

WITAMY W DZIALE HURTOWYM

Jako największy importer marokańskich kosmetyków posiadamy dwa magazyny (w tym jeden w Polsce, drugi w Maroko), hurtownie w Nowych Tłokach k/ Wolsztyna, gdzie można kupić produkty lub złożyć zamówienie. Zapewniamy najwyższą jakość produktów i profesjonalizm załogi obsługującej klientów, magazyn i transport.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

NASZA HURTOWNIA

NASZA HURTOWNIA

Nasza hurtownia daje możliwość zakupu towaru na miejscu w Nowych Tłokach. W biurze magazynu znajduje się ekspozycja wszystkich towarów znajdujących się w ofercie Maroko Produkt. Klienci mogą również sami się przekonać o wysokiej jakości towarów ponieważ udostępnione są testery wielu produktów. Towary spożywcze posiadają niezbędne badania Sanepidu w Maroku i w Polsce. Stąd odbywają sę wysyłki towarów do naszych partnerów i na punkty sprzedaży.

Zobacz artykuły...
NASZ MAGAZYN

NASZ MAGAZYN

W naszym magazynie w Polsce, o powierzchni 1200m2 znajdują się towary zakupione przez Maroko Produkt przeznaczone do sprzedaży. Produkty z Maroka transportujemy własnymi cięzarówkami. Podlegamy stałemu nadzorowi Sanepidu. Prowadzimy rejestr temperatur i wilgotności. Posiadamy pierścień zewnętrznych i wewnętrznych stacji monitorowania gryzoni. Jesteśmy eko: segregujemy makulaturę i folię.

Zobacz artykuły...
NASZ ZESPÓŁ

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół obsługujący magazyn i hurtownię w Nowych Tłokach tworzą: kierownik Hurtowni, kierownik Magazynu, osoby pakujące, konsultantka przyjmująca zamówienia, doradcy Klienta w zakresie zakupów w sklepie internetowym, konsutantka obsługująca klientów stacjonarnych, kierowcy, magazynierzy.

Zobacz artykuły...
SKŁAD CELNY

SKŁAD CELNY

Posiadamy własny skład celny w Nowych Tłokach. Korzystanie z procedury własnego składu celnego niesie ze sobą wiele korzyści co przekłada się na cenę towaru i asortyment.

Zobacz artykuły...
ASORTYMENT

ASORTYMENT

W naszej hurtowni można zakupić cały asortyment produktów z Maroka. Są to m.in: olej arganowy, olej z opuncji figowej, olej z czarnuszki, czarne mydło, maska rhassoul i wiele innych naturalnych kosmetyków z Maroka. Sporód produktów spożywczych wyróżnić można olej arganowy spożywczy, wina, konfitury, mieszanki ziołowe bio czy też nopal.

Zobacz artykuły...
ZAMÓWIENIA

ZAMÓWIENIA

Zamówienia w naszej hurtowni mogą składać zarówno klienci hurtowi jak i detaliczni (możliwość zakupu produktów w butiku w hurtowni).

 

Zobacz artykuły...

Przejście z hurt

detal small off    direct small off    promo small off

Facebook Likebox SliderBAZA WIEDZY

  • 1
  • 2
Nopal - złoty środek dla zdrowia

Nopal - złoty środek dla zdrowia

Jak szybko uwolnić organizm od toksyn i zyskać niespożytą energię? Jeśli szukasz sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów i utrzymanie dobrego samopoczucia to nopal jest idealnym rozwiązaniem. Wystarczy wsypać do szklanki...

Jak uchronić się przed rakiem? Przede wszystkim zdrowo jeść

Jak uchronić się przed rakiem? Przede ws…

Jak uchronić się przed rakiem? Przede wszystkim zdrowo jeść4 lutego obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem. To dobry moment, aby już dziś rozpocząć walkę o zdrowie i postawić na profilaktykę...

NOWOŚCI W OFERCIE

Glinka rhassoul w płytkach

Glinka rhassoul w płytkach

GLINKA RHASSOUL W POSTACI NATURALNYCH PŁYTEK -NIE ...

AŁUN w sztyfcie

AŁUN w sztyfcie

AŁUN - 100% NATURALNY, ZDROWY ORAZ NAJTAŃSZY DEZOD...

partner off

Copyrights: Maroko Produkt - 2014