najwiekszy slogan

Polityka prywatnosci

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Korzystając ze stron naszego serwisu internetowego, akceptują Państwo zasady polityki prywatności, opisane na tej stronie.

Zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Dane osobowe uzyskane w trakcie wysyłania pytania za pośrednictwem formularza lub zapisu do newslettera, gromadzone są w naszej bazie danych klientów i wykorzystywane jedynie w zakresie koniecznym do kontaktu. Nie są one w żaden sposób udostępniane osobom trzecim, firmom czy organizacjom. Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz usunięcia z bazy danych.

Założenia polityki prywatności:

Szanujemy Państwa prywatność – Państwa adres e-mail nie będzie w żaden sposób przekazywany innym firmom ani osobom prywatnym w celach marketingowych. Państwa  adres e-mail zapisany jest w naszej bazie danych, mają Państwo prawo w każdej chwili usunąć ten adres, kontaktując się z nami pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nie bierzemy odpowiedzialności za przypadki podania Państwa adresu e-mail przez inne osoby. Wówczas mogą Państwo usunąć adres z bazy w ten sam sposób, jak w punkcie wyżej.
Poprzez newsletter mają Państwo możliwość otrzymywania od nas powiadomień w zakresie oferty. Można także tego dokonać z pozycji strony głównej - newsletter.

Zastrzeżenia: Zastrzegamy sobie prawo do zmian w naszej polityce prywatności. Osoby odwiedzające stronę obowiązuje zawsze aktualnie obowiązująca jej wersja, dostępna na tej stronie.

Facebook Likebox SliderCopyrights: Maroko Produkt - 2014